Jdi na obsah Jdi na menu
 


17. 8. 2009

Samovýčepní pivní bar poskytuje návštěvníkovi nezapomenutelný zážitek – natočit si sám své pivo. Sami si rozhodnete o velikosti pivní pěny a to kdykoliv bez čekání. Spotřeba piva může být měřena pro každého zákazníka samostatně, bez ohledu na to, kolik hostů kolem jednoho stolu sedí. Navíc náš informační systém umožňuje spojení barů mezi sebou v reálném čase, ať jsou kdekoliv na světě, takže můžeme příteli v jiném baru poslat zprávu nebo mu zaplatit pivo ….. Toto je skutečně možné.

 

Obrazek

 

Dodávku je  možno rozšířit  o technologie pivního sklepa systém Duotank (tanky 250lt, 500lt, 1000lt), nebo pro pivní sudy KEG. Celé propojení obsahuje rovněž kompletní rozvody piva, vody, odpady, PC sítě. Systém zaručuje automatické měření výtoče piva s přesností na 0,01 l.

Obrazek

 

Každý stůl je vybaven vlastním přívodem piva, přívodem vody a odkapníkem. Je možná flexibilita v rozmístění stolů a varianta různých značek piva, rovněž flexibilita v kapacitě míst, počtu výčepních hlavic a kohoutů u stolu. Integrovaný informační a řídící systém samovýčepů (měření, účtování, internetová komunikace mezi libovolnými pivními bary, elektronické bjednávání, projekce, systém zpráv. Systém má až 10 kódovaných podúčtů v rámci jednoho stolu (pro případ, že různé skupiny lidí sdílejí stejný stůl. Naše špičkové technické řešení samovýčepů preferuje pivní tanky (tam, kde je vysoká spotřeba piva), KEG varianta je ale možná.Hosté komunikují s informačním systémem pomocí terminálů s klávesnicí nebo přes dotykovou obrazovku, umístěnou otočně na každém stole. Každý stůl je vybaven otevírací nohou pro propojení jednotlivých médií. Každý samovýčep je rovněž vybaven odkapníkem s ostřikovacími tryskami pro mytí skla. Chlazení piva je vyřešeno až k výčepní hlavě.

Obrazek

Ekonomické aspekty :

 

Rychlá návratnost celé investice

 

Vysoká spokojenost návštěvníků

 

Násobná spotřeba piva

 

Synergický efekt (samoobslužnost IT)

 

Obrazek